» День відкритих дверей на кафедрі компютерної інженерії та системного програмування
Додано: Понеділок, 13 Листопада 2017 року о 16:35
Автор: Тетяна Говорущенко

13 листопада 2017 року кафедра комп’ютерної інженерії та системного програмування Хмельницького національного університету гостинно відчинила свої двері для учнів 11-В класу (економічного профілю) Хмельницького ліцею №17 (за сприяння вчителя інформатики Хмельницького ліцею №17 Локазюк З. Д.).

Під час екскурсії кафедрою викладачі продемонстрували школярам сучасні та комфортні лабораторії кафедри, в яких відбувається навчальний процес за спеціальністю «Комп’ютерна інженерія».

Завідувач кафедри КІСП Говорущенко Т.О. провела презентацію спеціальності «Комп’ютерна інженерія» Хмельницького національного університету.

Студенти спеціальності «Комп’ютерна інженерія» продемонстрували майбутнім абітурієнтам свої розробки – зокрема, друк на 3D-принтері розроблених 3D-моделей історико-архітектурних об’єктів Хмельницької області (в рамках проекту «Хмельниччина в мініатюрі»), а також мобільну гру «Весела абетка», призначену для вивчення букв українського алфавіту дітьми дошкільного віку.

Студенти розповіли майбутнім абітурієнтам, як цікаво навчатись на спеціальності "Комп'ютерна інженерія", скільки можливостей відкривається перед ними - і гранти, і стипендії, і "позакласна" робота, і гуртки, і цікаві проекти, і відкриття власних стартапів! Студенти зазначили, що на спеціальність "Комп'ютерна інженерія" ХНУ варто вступати тільки завзятим, небайдужим, креативним та ініціативним школярам, які дбають про власне майбутнє, мріють знайти успішну високооплачувану роботу та мріють стати фахівцем з розроблення нових комп’ютерних технологій та відкривати власні прибуткові стартапи!!!

Школярам дуже сподобався організований захід, вони жваво реагували на презентації, задавали багато запитань щодо вступу на спеціальність «Комп’ютерна інженерія» Хмельницького національного університету, оскільки зрозуміли, що навчатись на цій спеціальності – цікаво, престижно та перспективно!