» День відкритих дверей на кафедрі компютерної інженерії та системного програмування
Додано: Понеділок, 13 Листопада 2017 року о 16:35
Автор: Тетяна Говорущенко

13 листопада 2017 року кафедра комп’ютерної інженерії та системного програмування Хмельницького національного університету гостинно відчинила свої двері для учнів 11-В класу (економічного профілю) Хмельницького ліцею №17 (за сприяння вчителя інформатики Хмельницького ліцею №17 Локазюк З. Д.).

Під час екскурсії кафедрою викладачі продемонстрували школярам сучасні та комфортні лабораторії кафедри, в яких відбувається навчальний процес за спеціальністю «Комп’ютерна інженерія».

Завідувач кафедри КІСП Говорущенко Т.О. провела презентацію спеціальності «Комп’ютерна інженерія» Хмельницького національного університету.

Студенти спеціальності «Комп’ютерна інженерія» продемонстрували майбутнім абітурієнтам свої розробки – зокрема, друк на 3D-принтері розроблених 3D-моделей історико-архітектурних об’єктів Хмельницької області (в рамках проекту «Хмельниччина в мініатюрі»), а також мобільну гру «Весела абетка», призначену для вивчення букв українського алфавіту дітьми дошкільного віку.

Студенти розповіли майбутнім абітурієнтам, як цікаво навчатись на спеціальності "Комп'ютерна інженерія", скільки можливостей відкривається перед ними - і гранти, і стипендії, і "позакласна" робота, і гуртки, і цікаві проекти, і відкриття власних стартапів! Студенти зазначили, що на спеціальність "Комп'ютерна інженерія" ХНУ варто вступати тільки завзятим, небайдужим, креативним та ініціативним школярам, які дбають про власне майбутнє, мріють знайти успішну високооплачувану роботу та мріють стати фахівцем з розроблення нових комп’ютерних технологій та відкривати власні прибуткові стартапи!!!

Школярам дуже сподобався організований захід, вони жваво реагували на презентації, задавали багато запитань щодо вступу на спеціальність «Комп’ютерна інженерія» Хмельницького національного університету, оскільки зрозуміли, що навчатись на цій спеціальності – цікаво, престижно та перспективно!

» Гостьова лекція з виконавчим директором компанії Avivi Олексієм Ковбасюком
Додано: Субота, 11 Листопада 2017 року о 12:15
Автор: Тетяна Говорущенко

У середу, 8 листопада 2017 року, на гостьову лекцію до студентів спеціальності "Комп'ютерна інженерія" завітали представники ІТ-компанії Avivi. Основним лектором був виконавчий директор (СОО) компанії Олексій Ковбасюк, який розповів студентам про особливості роботи та кар'єри в ІТ-галузі, а також про розмаїття ІТ-професій.

Сподіваємось, що розповідь Олексія змотивує до навчання та спонукає до побудови кар'єри в ІТ-галузі в першу чергу тих студентів, які з різних причин не люблять програмувати, адже ІТ-галузь не складається виключно з програмістів, а потребує й багатьох інших фахівців (тестувальників, фахівців із забезпечення якості, системних адміністраторів, ІТ-менеджерів і т.і.).

Після лекції Катерина Стесенко, яка займається розвитком освітньої платформи в ІТ-компанії Avivi, розіграла цікаву та корисну книгу з менеджменту проектів та поліграфічну продукцію серед студентів, які завчасно зареєструвались на лекцію.

Маємо надію, що студентам стане в пригоді той корисний досвід, який вони отримали на гостьовій лекції! Дякуємо нашим гостям!

» Увага! Відкрито цікаві вакансії!
Додано: Понеділок, 6 Листопада 2017 року о 10:36
Автор: Тетяна Говорущенко

Компанія GMHOST (https://gmhost.com.ua/#UAH), яка  з 2014 року надає послуги хостингу та веб-розробки, оренди серверів, супроводу та адміністрування серверів,  послуги цілодобової технічної підтримки, шукає у свою команду Системного адміністратора, Інженера тех.підтримки хостинга.

 Якщо ти:

    •       швидко засвоюєш нову інформацію ;

    •       володієш чудовою розмовною українською та російською мовами, а також  базовою англійською мовою;

    •       маєш технічну освіту у сфері ІТ;

    •       знаєш основи радіоелектроніки та  основи мережевої безпеки і розумієш їх роботу;

    •       знайомий із мовами програмування та маєш досвід розробки сайтів;

    •       маєш навики встановлення та первинного налаштування ОС CentOS, Ubuntu, Debian, Windows Server;

Буде плюсом:
                 
•   просунуте знання  основ адміністрування Unix-подібних систем ( розуміння архітектури, досвід роботи з консолью та файлами, налаштування networking, mail, ftp, LAMP/LEMP, iptables);

            •   досвід роботи в ІТ-сфері, в якості системного адміністратора або спеціаліста тех. підтримки;

            •    просунуте знання англійської мови;

            •    досвід роботи у call-center та навики обслуговування клієнтів: консультація по асортименту, допомога у виборі та оформленні послуг .

Пропонується:

    •       позмінна оплата праці ( 6300 грн., згідно стандартного графіку - 23 робочих зміни в місяць) + премії за вчасне закриття запитів, формування лояльності клієнтів, та особистих результатів роботи;

    •       безкоштовний чай, кава із кавомашини, молоко, печиво;

    •       курси англійської мови за рахунок фірми;

    •       перспективи росту та розвитку у web-developer, sales manager та досвід роботи у команді;

    •       сучасний та зручний офіс, що працює цілодобово ;

Контакти роботодавця:

тел: +380960091771

Email: m.pasternak@gmhost.com.ua

» Запрошуємо всіх бажаючих на гостьову лекцію з виконавчим директором компанії Avivi Олексієм Ковбасюком!
Додано: Середа, 1 Листопада 2017 року о 12:51
Автор: Тетяна Говорущенко

Шановні студенти спеціальності "Комп'ютерна інженерія"!

Запрошуємо Вас на гостьову лекцію, яка відбудеться 8 листопада 2017 року, на 5 парі (14.35-15.55) в ауд. 1-210!

Просимо всіх, хто бажає відвідати лекцію, зареєструватись за посиланням: https://goo.gl/forms/W4dFZvQ8eaKRej4v2

Гостьовим лектором буде наш випускник, наразі виконавчий директор компанії Avivi Олексій Ковбасюк, який розкаже Вам про: особливості старту та побудови кар'єри, власну success-story,  особливості ІТ-ринку, необхідність командної роботи та проектного менеджменту!

Чекаємо всіх бажаючих та зацікавлених!