» Участь у превентивному моніторингу результатів Міжнародного проекту Erasmus+ HRLAW
Додано: Середа, 18 Жовтня 2017 року о 22:13
Автор: Тетяна Говорущенко

  

Участь у превентивному моніторингу результатів

Міжнародного проекту Erasmus+ HRLAW

17 жовтня 2017 року в Національному юридичному університеті ім. Я. Мудрого (м.Харків) представниками Національного Еразмус-офісу в Україні (NEO) було проведено превентивний моніторинг результатів 1-го року Міжнародного проекту Еразмус+ № 573861 «Європейське законодавство в сфері прав людини для університетів України та Молдови» (Erasmus+ HRLAW).

Хмельницький національний університет на вищезазначеному заході представляли завідувач кафедри комп'ютерної інженерії та системного програмування, к.т.н, доц. Говорущенко Т.О. та доцент кафедри історії та країнознавства, д.ю.н., доцент Герц А.А.

Під час проведення превентивного моніторингу Говорущенко Т.О. презентувала напрацювання по всіх 7 робочих пакетах проекту, висвітлила всі основні напрацювання команди Хмельницького національного університету, зокрема, презентувала напрацювання щодо Національної Стратегії Офісу Омбудсмена, пропозиції до Національного Кодексу Академічної Доброчесності, а також відзначила вагомий вплив проекту Erasmus+ HRLAW на позитивні зміни як на особистісному, так і на інституціональному рівні, а також на сферу вищої освіти та на розвиток суспільства. 

Після презентації основних напрацювань за 1-й рік проекту, на прохання представників NEO, А. А. Герц виконала коротке представлення розроблюваного нею в ході проекту навчального курсу "Human Rights, Sexual Orientation & Gender Identity".  Представники NEO, як і представники партнерських інституцій, визнали, що курс є унікальним в Україні і наразі має дуже вагоме значення в галузі прав людини.

Представники NEO та представники університетів-партнерів відзначили високу готовність команди ХНУ до превентивного моніторингу, а також відзначили високий відсоток виконання завдань 1-го року проекту Erasmus+ HRLAW

 

» Вітаємо!
Додано: Середа, 11 Жовтня 2017 року о 17:35
Автор: Тетяна Говорущенко

Вітаємо

завідувача кафедри

комп'ютерної інженерії та системного програмування

Говорущенко Тетяну Олександрівну

із нагородженням грамотою

Департаменту освіти і науки України

Хмельницької обласної державної адміністрації

за вагомий особистий внесок у розвиток освіти і науки,

високий професіоналізм,

виховання молодого покоління

та з нагоди 55-річчя

Хмельницького національного університету!