» Участь у моніторинговому візиті EACEA та NEO доцентів кафедри Говорущенко Т.О. та Медзатого Д.М.
Додано: Понеділок, 24 Жовтня 2016 року о 11:38
Автор: Тетяна Говорущенко

18-21 жовтня 2016 року на базі Львівської філії Університету банківської справи (м.Львів) в рамках проекту TEMPUS KTU проходив моніторинговий візит Education, Audiovisual and Culture Executive Agency (EACEA) та National Erasmus Office (NEO), в якому взяли участь доценти кафедри Говорущенко Т.О. та Медзатий Д.М. 

18 жовтня 2016 року було проведено моніторинг результатів виконання проекту TEMPUS KTU експертом EACEA Джулією Моро та співробітниками NEO Світланою Шитіковою, Оленою Оржель та Жанною Талановою. Доценти кафедри Говорущенко Т.О. та Медзатий Д.М. презентували результати виконання проекту в Хмельницькому національному університеті. Моніторингова місія  відзначила багато позитивних результатів проекту, серед яких: значне поширення проекту на Україні, досягнення цілей проекту, кооперація університетів та індустрії, високоякісний проектний менеджемент, плідна співпраця у партнерських парах. 

19 жовтня 2016 року проводилась конференція "Knowledge Transfer Units as an Innovative Mechanism for Exchange of Ideas and Know-how", в якій взяли участь доповідачі з Університету прикладних наук м.Грац (Австрія), Університету Жирони (Іспанія), Національного аерокосмічного університету "Харківський авіаційний інститут", Міжнародного науково-технічного університету, Національного університету "Львівська політехніка", Міністерства юстиції України, Донбаського інституту менеджменту. Свою доповідь на тему "The CDIO approach for engineering education development" представив доцент кафедри Медзатий Дмитро Миколайович.

20 жовтня 2016 року відбулась фінальна зустріч консорціуму проекту TEMPUS KTU, в якій взяли участь всі українські та європейські партнери проекту. Доцент кафедри Медзатий Д.М. та Говорущенко Т.О. представили результати по всіх робочих пакетах проекту, а також аналіз виконання робочого пакету "Sustainability &Exploitation" українськими партнерами, оскільки саме ХНУ є адміністратором цього робочого пакету. 

21 жовтня 2016 року доцент Говорущенко Т.О. взяла участь у Erasmus+ Infoday, на якому були присутні представники національних Еразмус-офісів різних країн. В рамках заходу представники національних Еразмус-офісів представили ключові теми для спільних проектів та закликали українські університети до співпраці. 

» Конкурс на розроблення логотипу спеціальності! (UPDATED)
Додано: Субота, 15 Жовтня 2016 року о 15:18
Автор: Сергій Лисенко

Шановні студенти спеціальності "Комп'ютерна інженерія"!

Оголошений конкурс на розроблення логотипу нашої спеціальності підходить до завершення (20.11.2016)!

Розроблені Вами логотипи надсилайте на адресу sprdepartment@gmail.com.

ВАЖЛИВО!!! Проекти повинні бути надіслані з новостворених електронних адрес, які не містять явної персоналізації та ідентифікації авторів.

Нагадуємо, що троє студентів з найкращими проекти будуть нагороджені призами:
перше місце - флеш-накопичувач 64Гб,
друге місце - флеш-накопичувач 16Гб,
третє місце - чашка з логотипом.
Бажаємо Вам творчої наснаги та перемоги!

» День відкритих дверей ХНУ
Додано: П'ятниця, 14 Жовтня 2016 року о 12:51
Автор: Юрій Кльоц

23 жовтня 2016 року Хмельницький національний університет проводить день відкритих дверей.

» 11 жовтня 2016 року на кафедрі КІСП ХНУ відкрито лабораторію 3D моделювання і друку
Додано: Вівторок, 11 Жовтня 2016 року о 17:27
Автор: Тетяна Говорущенко

11 жовтня 2016 року на кафедрі комп'ютерної інженерії та системного програмування ХНУ було відкрито лабораторію 3D моделювання і друку!

До відкриття лабораторії долучились викладачі кафедри КІСП, а також студенти спеціальності "Комп'ютерна інженерія" різних курсів. Студенти задавали багато питань щодо роботи з 3D принтером, щодо сфери застосування роздрукованих 3D моделей, щодо пакетів моделювання 3D зображень. На питання студентів відповідали доценти кафедри Медзатий Д.М., Говорущенко Т.О., Тітова В.Ю., які пройшли стажування в європейських університетах.

3D принтер було придбано за кошти проекту TEMPUS "Knowledge Transfer Unit", в рамках якого було створено Центр трансферу знань і технологій ФПКТС ХНУ, одним з сервісів котрого є саме надання послуг 3D друку.

Запрошуємо до співпраці всіх, хто має цікаві моделі та бажає отримати їх 3D втілення!

» Відкриття лабораторії 3D моделювання і друку!
Додано: Понеділок, 10 Жовтня 2016 року о 10:54
Автор: Тетяна Говорущенко

Шановні викладачі, студенти та абітурієнти!

Колектив кафедри комп'ютерної інженерії та системного програмування запрошує Вас на відкриття лабораторії 3D моделювання і друку!

Якщо Вам цікаво побачити 3D-принтер у роботі та долучитись до створення 3D моделей, чекаємо Вас 11 жовтня 2016 року о 10.00 в аудиторії 1-207!