1 2 3 4 5 6 >  Last ›
» Участь завідувача кафедри компютерної інженерії та системного програмування Говорущенко Т.О. у форумі "Синергія: ВНЗ та ІТ-бізнес"
Додано: Четвер, 19 Квітня о 20:03
Автор: Тетяна Говорущенко

Завідувач кафедри комп'ютерної інженерії та системного програмування Говорущенко Т.О. взяла участь у форумі "Синергія: ВНЗ та ІТ-бізнес", який проводився у Києві асоціацією "ІТ України".

В рамках форуму Т. Говорущенко взяла участь у панельних дискусіях: "ІТ-освіта та людський капітал: як підвищити ефективність системи ІТ-освіти для розвитку індустрії", "Роль бізнесу у формуванні професійних стандартів та міжнародний досвід".

Крім цього, Т. Говорущенко взяла активну участь в обговоренні уніфікованих вимог та рекомендацій галузі інформаційних технологій до ІТ-фахівців junior-рівня.

» День відкритих дверей на кафедрі компютерної інженерії та системного програмування
Додано: Четвер, 19 Квітня о 19:49
Автор: Тетяна Говорущенко

19 квітня 2018 року кафедра комп’ютерної інженерії та системного програмування Хмельницького національного університету гостинно відчинила свої двері для учнів 9-11-х класів Хмельницької гімназії №2 в рамках Тижня математики та інформатики (за сприяння вчителя інформатики Хмельницької гімназії №2 Павлової О.О.).

Під час екскурсії кафедрою школярам продемонстрували сучасні та комфортні лабораторії кафедри, в яких відбувається навчальний процес за спеціальністю «Комп’ютерна інженерія».

Після екскурсії лабораторіями кафедри школярам було запропоновано спробувати запрограмувати роботизовані системи на основі програмованого конструктора LEGO Mindstorms.

Школярам дуже сподобався організований захід, вони жваво реагували на запропоновані цікаві завдання, висували цікаві ідеї щодо програмування роботів, задавали багато запитань щодо вступу на спеціальність «Комп’ютерна інженерія» Хмельницького національного університету, оскільки зрозуміли, що навчатись на цій спеціальності – не тільки престижно, але й дуже цікаво!

 1 2 3 4 5 6 >  Last ›