Остання редакція:13 Грудня 2015 року

В даному розділі наведені посилання на деякі актуальні на сьогоднішній день гранти, стипендії, закордонні стажування, та розписані кроки отримання найбільш популярних з них. Посилання розподілені на ті, які будуть більш актуальні для студентів, магістрів, аспірантів та ті, які зацікавлять викладачів ВНЗ та науковців. 

Багато інформації про гранти та стипендії можна знайти на сайтах:

http://ukrainian.ukraine.usembassy.gov/uk/programs-grants.html - програми та гранти посольства США в Україні. 

http://sms.gov.ua/гранти-президента-україни-для-обдарованої-молоді.html 

http://eeas.europa.eu/delegations/ukraine/grants_tenders/grants/index_uk.htm  - гранти та програми представництва ЄС в Україні. 

http://www.dffd.gov.ua/index.php/uk/ -Державний фонд фундаментальних досліджень. 

http://www.nsf.gov/ - Національний науковий фонд США

http://expert-portal.org/ - Експертний портал 

http://www.scholars4dev.com/8732/annual-scholarships-international-students/ - список стипендій, які надаються вищими навчальними закладами США, Канади, Австралії та країн Європи.

http://www.terytoriya.com.ua/index.php/samovdoskonalennya/547-8-zruchnikh-sajtiv-dlya-poshuku-navchalnikh-stipendij-ta-inshikh-mozhlivostej- 8 зручних сайтів для пошуку навчальних стипендій та інших можливостей

http://gurt.org.ua/ - Ресурсний центр Гурт/Новини/Гранти

http://www.culturepartnership.eu/article/vnimanie-granti - Сторінка з грантами для культурних і креативних проектів, а також стипендіальними програмами і резиденціями.