Остання редакція:3 Травня 2016 року

Активна співпраця колективу кафедри системного програмування з провідними навчальними закладами України та Європи, дозволяє кращим студентам факультету програмування та комп'ютерних і телекомунікаційних систем проходити стажування у відповідних навчальних закладах, на підприємствах та у науково-дослідних установах. Усі види стажування по програмам TEMPUS фінансуються відповідними міжнародними проектами. Студенти мають чудову нагоду підвищити свій рівень кваліфікації та здобути нові знання.

З 23 листопада 2011 року, магістр кафедри системного програмування Прафенов Сергій, проходить стажування у Інституті Інформаційних Технологій м. Піза, Італія. Термін стажування 1 місяць. Під час стажування, Парфенов Сергій приймає участь у науково-дослідних роботах з проблем оцінки відповідності вимогам програмного забезпечення систем критичного застосування.

parfenov

 

12-16 вересня 2011 року у рамках міжнародного проекту TEMPUS SAFEGUARD (National Safeware Engineering Network of Centers of Innovative Academia-Industry  Handshaking), на базі Севастопольського інституту банківської справи проведено осінню школу для магістрів та аспірантів у галузі критичного комп’ютінгу та безпеки критичних інфраструктур (SAFEGUARD Autumn School 2011). 

sev_all

 

У роботі школи, від кафедри системного програмування прийняли участь: доцент, к.т.н. Медзатий Д.М., аспірант Іванчишин Д.О., студент групи СПрм-07-1 Парфенов С.О. та студент групи КІ-08-2 Якубина М.В.

Учасники школи прослухали курс лекцій за напрямом критичного комп’ютінгу (Critical Computing) та безпеки критичних інфраструктур (Safety of Critical Infrastructures), а також виступили з доповідями щодо результатів власних наукових досліджень.

Для проведення лекцій були запрошені провідні професори університетів Великобританії (Dr Chris Phillips - Newcastle upon Tyne University), Італії (Prof. Stefano Russo – University of Naples Federico II, Napoli; Dr Mario Fusani, Dr Felicita Di Giandomenico, Dr Stefania Gresi – ISTI-CNR, Pisa), Фінляндії (Dr Elena Troubitsyna – Abo Academi University, Turku), а також професори з України.

Всі лекції, обговорення та виступи учасників школи проводились англійською мовою. При підведенні підсумків роботи школи учасникам були вручені відповідні сертифікати.

cert

6-17 серпня 2011 року студенти факультету програмування та комп'ютерних і телекомунікаційних систем прийняли участь у літній школі з програмування (Sevastopol Summer Programming School 2011). Студенти  мали змогу прослухати курс лекцій від провідних спеціалістів, а також позмагатись за правилами міжнародної щорічної першості світу АСМ ICPC серед студентських команд з програмування (Association for Computing Machinery, http://www.acm.org, http://cm.baylor.edu/welcome.icpc).

sev

Наші студенти зайняли друге місце серед 47 кращих команд з України, Росії, Грузії.

 

<Назад