Кафедра комп’ютерної інженерії та системного програмування Хмельницького національного університету 28 травня 2019 року святкувала своє 15-річчя! Свято відвідав проректор з науково-педагогічної роботи ХНУ Матюх Сергій Анатолійович. Святкування почалось з фотосесії біля банеру, який розробила та виготовила студентська рада ФПКТС ХНУ.

Після фотосесії відбулось урочисте відкриття студентського простору (ауд. 1-117) та зони відпочинку для студентів (коридор 1-го поверху навчального корпусу №1), які підготував колектив кафедри КІСП на честь свого 15-річчя для студентів спеціальності “Комп’ютерна інженерія” та майбутніх студентів спеціальностей “Комп’ютерна інженерія та програмування” і “Інформаційні системи та технології”. Студентський простір поділений на декілька зон – “Історії успіху випускників спеціальності”, “Кава-брейк”, “Карта-локація студентів спеціальності”, “Зона професійного зростання”, “Круглий стіл”. Зона відпочинку, що розташувалась в коридорі, надає студентам затишні та комфортні лавочки перед телевізором, на якому постійно демонструються професійно-орієнтовані ролики. 

Студенти, в свою чергу, привітали викладачів кафедри КІСП – підготували жартівливі грамоти та чудовий торт з логотипом студради.